Müşteri Temsilcisi 05355696601

Kamagra 100 mg Jel Ekşi

  • Tıbbi ürünlerin haricinde günümüzde internet üzerinden satılan ve cinsel gücü arttıran ürünler de çoğalmıştır. kamagra 100 mg jel ekşi de bu ürünlerden biridir.
    kamagra 100 mg jel ekşi nedir?
    kamagra 100 mg jel ekşi cinsel performansı arttıran bir üründür. Cinsel ilişkinin hazırlık aşamalarında oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Anında kana karıştığı için kan akışını hızlandırarak cinsel uyarı verir. Bu nedenle hem bayanlar hem de erkekler tarafından oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kullanım ve Etkileri

kamagra 100 mg jel ekşi cinsel ilişkiden bir saat önce kullanılmaktadır. Erkeklerde ilişki sırasında cinsel organın daha hızlı ve daha fazla bir şekilde sertleşmesini sağlar. Cinsel ilişki sırasında özellikle erkeklerin çok fazla yaşadığı erken boşalma sorunu ortadan kalkmış olmaktadır. Kamagra jel olunca birçok kişi sürülebilir bir şey olduğunu düşünebilir ancak bu ürün jel kıvamında ağız yolu ile alınan bir üründür. Küçük tek kullanımlık poşetler halinde satılmaktadır. Poşetten çıkan ürünü emebilir ya da suyunuza, meyve suyunuza karıştırabilirsiniz.

Kamagra jel erkeklerin haricinde bayanların da kullanabileceği bir üründür. 7 çeşit bitkiden üretilmesi sebebi ile tamamen bitkiseldir. Üründe meyve tadı hakimdir. Ürünün jel halinde emilmesi yanında tablet olarak satılan çeşidi de mevcuttur. Böylece tablet kullanmayı sevmeyenler için ürün jel şeklinde kullanım özelliğine sahiptir. Ürünün etki süresi 36 saattir.

Cinsel ilişkiden en az yarım saat önce ürünü almış olmalısınız. Daha sonrasında almanız bir anlam ifade etmeyecektir.
İnternet üzerinden satışı yapılan bu tarz ürünlerin çeşitli riskleri bulunmaktadır. Ürün belirli sitelerde satıldığı için sitelerin güvenli olması çok önemlidir. Ayrıca karşınızda bir muhattap olması da ürünle alakalı bir sıkıntı yaşadığınızda sorununuzu iletebilmeniz açısından önemlidir. Bu ürünü vücudunuz için kullanacağınızdan ve sonuçta sağlığınız etkileneceğinden mutlaka bir doktordan destek almalısınız. Tamamen merak ettiğiniz için ürünü kullanıyor olmanız sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Bu nedenle ciddi bir şekilde ihtiyacınız var ise doktorunuzun tavsiyesi ile kullanmanız sizin için iyi olacaktır. Aksi halde bir takım riskleri olduğundan boşu boşuna sağlığınızı tehlike altına atmış olursunuz.