Müşteri Temsilcisi 05355696601

Kamagra Fiyatı

Cinsel sorunlara çözüm üretmesi amacıyla geliştirilen Kamagra Jel’e eczane ve online satış kanallarından ulaşabiliyorsunuz. Birçok cinsel rahatsızlığa kısa sürede çözüm getirebilen ilacın, yoğun rağbet gördüğü ve ciddi sayılarda satış rakamlarına ulaştığı herkes tarafından bilinmekte. Özellikle erkeklerde sertleşme problemi ve kadınlarda cinsel isteksizlik sorunlarıyla etkili mücade eden Kamagra’nın fiyatı aldığınız yere göre değişiklik göstermektedir.

İnternet sitemiz üzerindeki satış fiyatları aşağıdaki gibidir.

1 Kutu Kamagra Jel – 40 TL

2 Kutu Kamagra Jel – 70 TL

3 Kutu Kamagra Jel – 100 TL

Kamagra jel ucuz sipariş

Her kutu içerisinde bulunan 7 paket Kamagra Jel toplamda 7 günlük kullanım için uygundur. Gerekli şartlar sağlanarak muhafaza edilmesi durumunda her jel paketi iki kere de kullanılabilir. Özelikler gençler ve cinsel rahatsızlığı olmadığı halde güçlendirici olarak alanların yarım paket kullanması durumunda herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Etkili bir ilaç olduğu için yarım koz kullanımda bu grup müşterilerimizde yeterli olmaktadır.

Her Jel paketi 100 mg olup bir seferlik kullanımın size maliyeti yaklaşık 5 TL’dir. Kamagra Jel ürününü eczanelerden temin etmeniz durumunda paket fiyatı 50-80 TL arasında değişmektedir.

Kamagra Jel Online Sipariş

Eczanelerin personel ve kira giderleri ek maliyetleri de olduğundan sanal satış mağazalarındaki fiyatlar ile rekabet edemezler. Uygun şartlarda muhafaza ettiğimiz ürünleri size bozulmadan maksimum 3 iş gününde kargoyla ulaştırıyoruz. Kamagra Jel fiyatları internet sitemizde minimum seviyelerde tutulmaktadır. Ana ithalatçı firma olmamızdan kaynalık olarak orjinal ürünü direkt temin ediyoruz. İnternet sitemizdeki rakamların altında ürün reklamı vererek Kamagra Jel fiyatlarında %60’a varan indirimler yaptığını söyleyen art niyetlilere karşı dikkatli olunuz.

Kamagra fiyatları üretici firma tarafından belirlenmekte olup ana ithalatçı firmanın maliyetini ve karını eklemesiyle ülkemizdeki satış rakamı oluşmaktadır. Kamagra fiyatını belirleyen ana unsur üretici firma olup, maliyetinden daha az rakama ürün sattığını söyleyenlerin tamamen sahte ürünleri pazarlamaya çalıştığını unumamalısınız. Sağlığınız için güvenilir adreslerden orjinal ve bandrollü ürünler sipariş edin.