Müşteri Temsilcisi 05355696601

Kamagra jel 100 mg sildenafil

Kamagra jel 100 mg sildenafil dünyanın birçok ülkesinde kullanılan bir üründür.

Kamagra jel 100 mg sildenafil nedir?

Kamagra jel 100 mg sildenafil cinsel performansı arttıran bir yan üründür. Tıbbın yeterli olmadığı durumlarda ve cinsel anlamda şikayetleri olmayan kişilerin başvurduğu bu ürün tamamen bitkiseldir. Cinsel performansı arttırarak ilişkiden daha çok zevk alınmasını sağlar ve ilişki sırasında yaşanan olumsuzlukları tamamen ortadan kaldırır. Kamagra jel 100 mg sildenafil hem bayanların hem de erkeklerin kullanımı için uygundur.

Kullanımı ve Etkisi

Kamagra jel cinsel ilişkiden en az yarım saat önce alınmalıdır. 36 saat süre ile etkisini gösteren bu ürün bir paket halinde satılmaktadır. Paket içerisinde günlük ve tek kullanım için tasarlanmış ufak paketler bulunuyor. Jel kıvamında olan bu ürünü paketinden çıkartarak emebilir ya da sularınıza karıştırarak içebilirsiniz. Aynı zamanda tablet olarak da kullanılan bu ürün tablet kullanmayı sevmeyenler için jel olarak da üretilmiştir. Etki süresi ve etkileri bayanlar ve erkeklerde farklı olmaktadır. Erkeklerin erken boşalma sertleşme gibi sorunlarını tamamen ortadan kaldıran bu ürün sayesinde cinsel birliktelik daha da zevkli hale gelmektedir.Kamagra jel kullananlar etkilerini olumlu bir şekilde anlatmaktadırlar. Olumsuz olarak bahseden kişilerin sayısı oldukça azdır. Etkilerinden bazılarını sayarsak baş dönmesi ve baş ağrısı sıkça bahsedilen etkiler arasındadır. Aynı zamanda kalp çarpıntısı ve kolda kramplar oluşturduğu söylenmektedir.

İnternet üzerinden satışı yapılan bu tarz ürünler herkes tarafından çokça kullanılsa da bir takım riskleri bulunmaktadır. Öncelikle ürünün reçetesiz satılıyor olması ve internet üzerinden kolayca temin edilebiliyor olması en büyük risktir. Bu nedenle ürünü satın alırken alışveriş yaptığınız siteyi çok iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir. Gerekirse sitelerin canlı destek bölümlerine bağlanarak karşınızda bir muhattap bulmaya çalışmalısınız. Böylece ürün hakkında bir sorun yaşarsanız neresi ile irtibata geçmeniz gerektiğini bilirsiniz. Ayrıca mutlaka bir doktor kontrolünde bu ürünü kullanmanız gerekmektedir. Herhangi bir sağlık probleminiz var ise sürekli takibinizi yapan doktorunuzla bu ürünü kullanıp kullanamayacağınız hakkında mutlaka görüşmelisiniz.