Müşteri Temsilcisi 05355696601

Kamagra Jel Eczane Fiyatı

 

Hindistan’da üretimi yapılmaya başlanmış olan bir ilaç türü olan kamagra, erkeklerde görülen sorunları çözmede kullanılan ilaçtır. Hemen hemen viagra ile aynı etkilere sahiptir. Cinsel arttırıcı gücü tetiklediği için bu sorunu yaşayan her erkek bu ürünü kullanabilir. Eczanelerden rahatlıkla bu ürünü temin edebilirsiniz. Kamagra jel eczane fiyatı genellikle 50 TL civarı olarak satılır. 50 mg ve 100 mg olarak satışa sunulur. Kişilere göre de doz kullanımı belirlenir. Ülkemiz de bu jel 100 mg 7’li paketler halinde satılır. Hap olarak yemekten birkaç saat sonra veya aç karna kullanmanız da fayda var.Kamagra jel eczane fiyatı olarak baktığınız zaman ilacın etkileri hakkında da gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Cinsel Etkise Artışı

Jel kıvamı genellikle çilek, muz ve elma olarak satışı yapılan bir ilaçtır. Jelin günlük olarak 1 adet kullanılması gerekir. Etkisini kısa sürede gösterir. İçinde bulunan maddelere karşı alerjiniz varsa bu ilacı kullanmak doğru olmayabilir. Bu konuda eczacıdan bilgi almanız da fayda var. Hap olarak kullanıldığı zaman ilk başlangıç da yarım tablet olarak kullanabilirsiniz. Etkisini kısa sürede arttırarak cinsel deneyime de oldukça fazla katkısı olacaktır. Hemen hemen herkesin bütçesine göre olan bu ilaç Kamagra jel eczane fiyatı olarak bakıldığı zaman fiyat konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. İlacı kullanırken dikkatli olmanız da fayda var. Her ilacın kişiye göre yan etkisi bulunur. Bu nedenle vücudunuzu tanıyarak bu ilacı kullanmanız gerekir.

İlacın Kullanımı

İlacın kullanımında herhangi bir rahatsızlığınız varsa dozunu ona göre almanız gerekir. Başka ilaçlarla birlikte veya yemekle birlikte tüketilmemesi gerekir. Jelin kullanımı günlük bir adet geçmeyecek şekilde olmalıdır. Kişiden kişiye göre değişen yan etkileri bulunur. Özellikle başka ilaçlarla birlikte kullanıldığı zaman yan etkisi çok fazladır. Görme sorunu, baş ağrısı, migren en çok görülen yan etkileridir. İlacı ihtiyacınız olduğu zamanlar da kullanmanız gerekir. İlaç kullanımı okuyarak bu konuda detaylı bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır. Herhangi bir yan etki durumunda mutlaka doktorlarla iletişime geçmeniz de fayda var.