Müşteri Temsilcisi 05355696601

Kamagra jel etkisini ne zaman gösterir?

Kamagra jel etkisini ne zaman gösterir?

Kamagra jel etkisini ne zaman gösterir sorusu çokça sorulan bir sorudur. Birçok kullanıcının bu konuda kafası karışıktır. Kamagra jel sertleştirici etkisini gece boyuna hatta günler boyunca göstermektedir. Ancak Kamagra jelin sertleştirici etkisinin ortaya çıkması için bir cinsel uyaran olması gerekmektedir. Kamagra jelin geciktirici etkisi ise 30 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Kamagra çok kısa sürede 10 – 15 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar. Kamagranın bu çok boyutlu etkileri gece boyunca devam etmektedir. Kamagra aynı zamanda bir cinsel istek artırıcıdır da. Bununla beraber Kamagra jel cinsel enerji de vermektedir. Kamagra jel etkisini gerçekten de çok hızlı göstermektedir. Bu yüzden Kamagrayı yarım saat önce almak ön sevişmeyi tercih edenlere tavsiye edilebilir.

Kamagra jel kimlere tavsiye edilmez?

Kamagra jel kimlere tavsiye edilmez sorusunun cevabı olan liste o kadar da uzu değildir aslında. Kamagra jel kana karıştığından dolayı yüksek tansiyon hastalarına pek de tavsiye edilmemektedir. Kamagra jel kalp hastalarına, böbrek ve karaciğer yetmezliği gibi problemleri olan erkeklere tavsiye edilmemektedir. Kamagra jel günlük 100 mg den fazla alınmamalıdır. Kamagra penisi ciddi anlamda erekte etmektedir. Günlük yaşamda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız günlük dozu aşmamalısınız. Kamagra alkollü içeceklerle beraber kullanılmaması gereken bir üründür. Kamagrayı su veya herhangi bir meyve suyuyla içebilirsiniz. Kamagra jel risk grupları dışındaki herkes tarafından kullanılmaktadır.

Kamagra jel etkileri nelerdir?

Kamagra jel etkileri nelerdir sorusu çokça sorulmaktadır. Kamagra jelin en büyük etkisi onun penisi olabildiğince erekte etmesidir. Penis Kamagra jelin içindeki sildenafil maddesi sayesinde sürekli olarak cinsle ilişkiye hazırdır. Penis bu haliyle daha güçlü ve canlı bir duruma gelir. Kamagranın sertleştirici etkisinin yanında geciktirici etkisi de unutulmamalıdır. Kamagra bir Fosfodiesteraz 5 inhibitörüdür. Kamagra jel erken boşalmaya neden olan Fosfodiesteraz 5 enzimlerini bloke ederek etkili ve güçlü bir gecikme sağlar. Bu gecikme etkisi bazen 30 dakika bazen ise 1 saat sürebilmektedir. Kamagra jel sayesinde birçok partner ortak cinsle sorunlarını çözmüş ve ilişkilerini kurtarmayı başarmıştır.