Müşteri Temsilcisi 05355696601

Kamagra Jel Kullanımı

Kamagra jel kullanımı

Kamagra jel kullanımı ile birçok erkek ve kadını mutlu etmektedir. Çünkü Kamagra jel basit kullanımlı bir üründür. Birçok erkek ve kadın da bundan dolayı mutludur. Kamagra jel, içilebilir bir jeldir. Bu bakımdan herhangi bir meyve suyu veya normal su ile kullanılmalıdır. Kamagra jel alkol ile alınmaması gereken bir üründür.  Alkol ile Kamagrayı kullanmak yan etkilerin artması anlamına gelebilmektedir. Kamagra jel piyasada 100 mg olarak bulunmaktadır. Günlük doz 100 mg yi geçmemelidir. Kamagra jelin 100 mg lik hali dahi harika işler çıkarabilmektedir. Kamagra jel cinsel ilişkiden 15- 20 dakika önce içilmelidir. Kamagra etkisini çok hızlı bir şekilde gösterecektir. Cinsel ilişkiye ön sevişme ile başlamak Kamagra kullanımında önemlidir.

Kamagra jel etkisi

Kamagra jel etkisi ile çokça takdir toplamaktadır. Kamara jeli kullanan çiftler yataktan mutlu ayrılmaktadırlar. Kamagra jelin en büyük etkisi sertleştirici etkisidir. Kamagra sürekli olarak penise kan pompalar. Bu kan sayesinde penis olabildiğince erekte olur. Penis Kamagra sayesinde daha dik ve daha sert hale gelecektir. Kamagra jel aynı zamanda bir geciktiricidir. O erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke eder ve etkili bir gecikme sağlar. Kamagra jel 1 saati aşkın bir gecikme sağlamaktadır. sertleştirici etkisi ise 12 saat sürebilmektedir. Kamagra jel piyasada ki en güçlü ürünlerden birisidir. O tam bir cinsel performans ürünüdür. Onu kullandığınızda asla pişman olmayacaksınız.

Kamagra jel yan etkisi

Kamagra jel yan etkisi olan bir üründür. Bu yan etkilerin hepsi geçicidir ve kısa sürelidir. Kamagra jel cinsel ilişkiden sonra baş ağrısı, baş dönmesi, mide bulantısı, bulanık görme, kaşıntı ve kızarıklık, eklem ağrıları, penis ağrısı gibi yan etki denebilecek sorunlara neden olabilmektedir. Kamagra jel alkolle beraber kullanılması pek de tavsiye edilmeyen bir üründür. Kamagra günlük 100 mg olarak kullanılmalıdır. Bu günlük 100 mg doz geçilmemelidir. Kalp hastaları ve diyabet hastaları Kamagra jeli kullanmak konusunda biraz dikkatli olmalıdır. Kamagra unisex bir üründür. Partnerinizle beraber kullanmanız çok daha uygundur. Hem böylece partnerinizin de cinsle isteğini arttırmış ve güzel bir geceyi garantilemiş olursunuz.