Müşteri Temsilcisi 05355696601

Kamagra jel ne işe yarar?

Kamagra jel ne işe yarar?

Kamagra jel kullanmayı düşünen birçok erkek ve birçok kadın Kamagra ne işe yarar diye sormakta ve bu ilk olarak Hint erkeklerini daha sonra ise tüm dünya erkeklerini kendisine bağlayan cinsel performansı arttırıcı jel birçok erkek ve kadının cinsel hayatını kurtarmakta ve onları mutlu etmektedir. Kamagra jelin en büyük yararı ciddi bir sertleştirici olmasıdır. O gerçek anlamda güçlü bir sertleştiricidir. Kamagra jel penise sürekli kan doldurmakta ve penisi bu kan sayesinde erekte etmektedir. Bu erekte olma hali gece boyunca devam etmekte bezen bu etki geceleri aşmaktadır. Kamagra je tüm vücudu olduğu gibi penisi de enerjik hale getirmekte, onu sürekli dik ve güçlü tutmaktadır. Bu sertleştirici etki ve yararının dışında Kamagra jel geciktirici etkisi ile de bilinmektedir. Kamagra jel farmakoloji de Fosfodiesteraz 5 inhibitörü olarak bilinmektedir. Bu şu anlama gelmektedir. Fosfodiesteraz 5 enzimleri erken boşalmaya neden olmaktadır. Kamagra jel içerisindeki sildenafil sayesinde erken boşalmayı önlemekte ve erkeği tam zamanında zirvede bırakmaktadır. Kamagra geciktirici jel etkisini bazı kullanıcıların söylemine göre 30 dakika bazı kullanıcıların söylemine göre ise 60 dakika sürdürmektedir. Yani Kamagra jel 10- 15 dakika sürecek olan bir ilişkiyi en az 15 dakika daha uzatmaktadır. Tüm bu yararlarının dışında Kamagra jel üzerine yapılan son araştırmalar Kamagra jelin beyinden mutluluk hormonları olarak bilinen endorfin, oksitosin, serotonin gibi hormonların salgılanmasını sağladığını ortaya koymuştur. Kamagra jel vücuttaki b etkisiyle de cinsel ilişki sırasında ve cinsel ilişki öncesinde erkeği ve kadını stres ve kaygıdan arındırmaktadır. Kamagra jel cinsel ilişki öncesi kişiyi cinsel ilişkiye hem fizyolojik hem de psikolojik olarak hazırlamaktadır. Bununla beraber Kamagra jel vücutta libido artışını sağlamakta ve cinsel isteği olabildiğince maksimize etmektedir. Bu cinse istek ve arzu önemlidir. Kamagra jel de bu etki çok yoğun yaşanmaktadır. Erkek veya kadın olsun dayanılmaz bir şekilde cinsel uyarıcıyı istemekte ve bu istek çoğunlukla zevkli geceleri de beraberinde getirmektedir. Kamagra tüm bu yararlarının ötesinde bir cinsel performans jelidir. O cinsel performansa dair olan tüm soruları kökten bir şekilde çözmekte ve cinsel ilişkinin tüm taraflarını sağlıklı ve verimli bir şekilde mutlu etmektedir.

Kamagra jel nasıl kullanılır?

Eğer elinize bir Kamagra jel almışsanız, Kamagra jel nasıl kullanılır diye merak ediyorsunuz muhtemelen. Kamagra jel piyasaya ilk çıktığında onun oral yoldan alınan bir jel olması büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Tabii bir de sildenafil etken maddesinin bir jelde kullanılması çokça dikkati çekmiştir. Genel olarak Viagra gibi cinsel performans haplarında kullanılan sildenafil gibi maddenin Kamagra jelde kullanılması gerçekten de ila endüstrisi için tam bir devrimdir. Kamagra jel cinsle ilişkiden yarım saat önce alınmalıdır. Kamagra jeli cinsel ilişkiden yarım saat önce aldıktan sonra ö sevişmeye başlamalı ve Kamagra jelin etkisini göstermesini sağlamalısınız. Çünkü Kamagra jel bir cinsel uyarıcı ile aktive olmakta ve etkisini bu şekilde gösterebilmektedir. Kamagra jel alkol veya asitli bir içecekle beraber alınmamalıdır. Bunun temel nedeni alkolle veya asit içeceklerle alınan Kamagranın yan etkisinin artabilmesi ve etkilerinin azalabilmesidir. Hiç kimse Kamagra jel kadar etkili bir ürünün etkisinin azalmasını istemez. Bu yüzden Kamagra jeli alkolle çok da tercih etmemelisiniz. Onu soğuk bir suyla veya bir içecekle kullanabilirsiniz. Böylesi çok daha sağlıklıdır. Bununa beraber Kamagra jel günlük 100 mg nin üzerinde tüketilmemesi gereken bir üründür. Zaten günlük 100 mg yeterince güçlü etkiler yaratabilecek potansiyele sahiptir.

Kamagra jel yan etkileri nelerdir?

Kamagra yan etkileri ile de bilinen bir üründür. Peki, Kamagra jel yan etkileri nelerdir sorusunu nasıl cevaplamamız gerekmektedir. Şöyle ki Kamagra jel cinsel ilişkiden sonra baş ağrısı ve baş dönmesi, mide bulantısı, mide ekşimesi, iştahsızlık, bulanık görme, ışıklı alanlara ve nesnelere duyarlık, eklem ağrıları, penis ağrısı gibi yan etki denebilecek sorunlara yol açabilmektedir. Kamagra jel alkolle kullanıldığında yan etkileri artabilen ve bu yönüyle erkekleri kısa düreli de olsa üzebilen bir üründür. Kamagra jelin bilinen yan etkileri dışında başka bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kamagra jeli günlük 100 mg lik bir dozu üzerinde kullanmamaya lütfen dikkat ediniz. Bununla beraber Kamagra jel yüksek tansiyon hastaları içinde düşük dozlarda kullanılması tavsiye edilen bir üründür.